вівторок, 28 травня 2019 р.

23 травня - наша бібліотека на Книжковому Арсеналі

   Дев'ятий рік поспіль бібліотека приймає участь у чудовій акції "Книжковий Арсенал", який проходить у яскраві травневі дні. 
   Тут завжди цікаво. Можна познайомитися з пізнавальними виставками української періодики, поспілкуватися з журналістами про проблеми та здобутки українських ЗМІ.


Подивитись новинки видавництва "Либідь"

Познайомитися з новинками видавництв "Зелений Пес", "KM Books", " А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "НК - Богдан", "Children's Books", "Видавництво Старого Лева".

Кожне видавництво підготувало для відвідувачів цікаві інсталяції.Біля кожної ятки було не проштовхнутися.Бібліотекарі міста теж зібралися на захід, арт-проект "Бібліотека майбутнього".


   Дуже приємною була зустріч з сучасною українською письменницею, доктором історичних  та кандидатом філологічних наук, Мариною Гримич. На Книжковому Арсеналі вона презентувала свою нову книгу "Клавка". Бібліотека слідкує за творчістю письменниці і залюбки читає її книжки.


   Арсенал підготував цікаві виставки, присвячені творчості метрів української літератури: Максима Рильського, Володимира Сосюри, Олександра Корнійчука, Олеся Гончара, Остапа Вишні, Юрія Яновського.
Видавництво "Кліо" презентувало двотомник В. Шевчука та його переклади з середньовічної української літератури.


Приємно було особисто поспілкуватись з харківським поетом Артемом Полежакою 


та епатажним актором, співаком, автором декількох книг, "професором антропології" Орестом Лютим - Антіном Мухарським.


   Прекрасні дні 22-26 травня подарували всім киянам і гостям нашого чарівного міста зустріч з її Величністю Книгою. 

Прощавай, Книжковий Арсенал 2019, 

чекаємо на тебе, Книжковий Арсенал 2020!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар