пʼятниця, 27 вересня 2019 р.

Бібліотека приймає привітання...

     26 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, нашу бібліотеку відвідали заступник голови РДА Баган Анатолій Олександрович, начальник Управління культури Сінкевич Інна Федорівна та начальник відділу туризму та охорони культурної спадщини Нагорна Людмила Миколаївна у супроводі директора ЦБС Станіславчук Галини Петрівни.
Вони зі щирою теплотою привітали колектив бібліотеки з професійним святом, побажали натхнення, сил, здоров'я.Бібліотека завжди намагається створити найкращі умови для своїх користувачів. Ми дуже хочемо, щоб їм було цікаво, весело та комфортно. Ми прагнемо, щоб дитина хотіла прийти в бібліотеку ще і ще... 
Тому наша бібліотека зустрічає всіх відвідувачів з героями казок.
    У вестибюлі завжди цікава інформація 
"Nota Bene - Зверни увагу!"

І зазвичай бібліотека чекає на своїх користувачів.
     І саме в цей час в бібліотеку завітали учні 3-го класу (керівник Ніна Іванівна) 179 гімназії. Вони також привітали нас з професійним святом, подякували бібліотеці за увагу та відношення бібліотекарів до себе; книжкові виставки та цікаві заходи, які вони відвідують вже другий рік поспіль.

Колектив бібліотеки, за попередньою домовленістю з класним керівником, підготував та провів інформаційну годину "Вмій бути толерантним" з циклу "Морально-етичні бесіди", яку проілюстрував коментованим читанням оповідання Всеволода Нестайка "Злочин Жори Горобейка".

Нашим користувачам завжди цікаво в бібліотеці.

Свято закінчилося... Приходять будні...
Але ми обов'язково повернемося!Немає коментарів:

Дописати коментар