пʼятницю, 26 червня 2015 р.

До Дня Конституції України – 28 червня 2015 рокуВ рамках «Юридичної шухлядки» користувачам було запропоновано матеріали «Верховенство права» - перегляд матеріалів  з історії української конституції, коментарі деяких статей, тощо.

Список  представлених , за темою, матеріалів «Юридичної шухлядки»:1.      Батанов О. Конституційно-правовий статус територіальних громад в Україні.:К.-2003
            У книзі висвітлено теоретичні основи територіальних громад в Україні.. Аналізуються основні теорії місцевого самоврядування, висвітлюється процес становлення уявлень про територіальну громаду. Значну увагу приділено проблемам розвитку місцевого самоврядування у Києві.
       2.  Європейська Конвенція про захист прав і основних свобод людини.:К.-1998
            Важливою подією в життя України був вступ у 1995 році до Ради Європи. На підставі цього воєвиявлення країна взяла на себе зобов’язання приєднатися до Європейської конвенції про права і свободи людини. Ця конвенція була прийнята у важливий для Європи період, після закінчення Другої  світової війни. Підписавши  у листопаді 1995 року Конвенцію, наша держава  прагне до втілення її норм у життя.
3        Конституція України. Текст  Основного Закону .:К.-2006
4        Конституція України для школярів.:К.-1998
5        Молодь і право:Бібліографічний нарис.:К.-2014
6        Наші людські права.Посібник зжіночих людських прав.:К.-1996
Оригінал- англійська версія написана Джулією Мкртус у співпраці з Малікою Дат та Ненсі Флауерс. Українська версія підготовлена інформаційно-консультативним жіночим центром – підручник для жінок та дівчат будь-якого віку з  метою навчання людським правам.
7.      Перша  Конституція України гетьмана Пилипа Орлика 1710 рік.:К.-1994
Усім, хто любить рідну землю і цікавиться її історією, рекомендуємо прочитати цю книжку – Першу Конституцію України.
8.      Права дитини.:К.-2000
Адаптований переказ Конвенції ООН про права  дитини в малюнках
9.      Права дитини. Збірник документів.:К.-1995

Книга одає найважливіші міжнародні документи, що стосуються прав дитини.   Немає коментарів:

Дописати коментар